Qabana

websites en online applicaties

Qabana bestaat uit een compact team van goed op elkaar ingespeelde webdevelopers.

Sjoerd Baarda Web developer / eigenaar

Sjoerd is de oprichter van Qabana. Hij houdt ervan om samen met de opdrachtgever al pratende te achterhalen wat precies de vraag of het probleem is.

sjoerd@qabana.nl
06 273 70 358
linkedIn


Pieter ter Berg Web developer / eigenaar

Pieter is de analyticus die snel tot de kern komt. Hij houdt van krachtige en eenvoudige antwoorden en ontwikkelde Varikas, een managementsysteem speciaal toegespitst op galerie├źn.

pieter@qabana.nl
06 251 83 918
linkedIn


Duncan Pronk Web developer

Duncan is iemand die graag op de achtergrond werkt, maar het front end niet schuwt. Geen probleem is te groot en zorgt voor een passende oplossing.

duncan@qabana.nl
linkedIn


Edy van Seggelen Web developer

Met zijn gevoel voor ritme weet Edy alle projecten perfect te timen, tot op de laatste scripts, bytes en pixels.

edy@qabana.nl
linkedIn


Niek Keijzer Web developer

Met een frisse blik en een flinke dosis doorzettingsvermogen weet Niek innovatieve oplossingen te vinden voor elk soort probleem.

niek@qabana.nl


Jaylord Ferrer Web developer

Van grote afstand zet Jaylord zich 100% en van A tot Z in om projecten bij ons tot een goed resultaat te brengen.

jaylord@qabana.nl


Jenna ter Berg Introsign

Na een jarenlange ervaring bij een grote onderwijsinstelling zet Jenna zich in om de Introsign applicatie voor introductie weken in topvorm te houden en verder te ontwikkelen.

jenna@qabana.nl
linkedIn


Qabana zoekt stagiair

Interesse?

Heb je interesse in een serieuze en gezellige stageplek en wil je reageren op onze vacature? Stuur dan een e-mail met je motivatiebrief naar jobs@qabana.nl

Wil je eerst meer informatie, neem dan contact op met Sjoerd of Pieter via 070 82 00 217.

PS. We zijn niet op zoek naar recruiters.